| Sky_6013 a întrebat:

Deci la mine la scoala.ne scoate uniforma si nu stiu ziceti si voi ceva cu ce sa ma imbrac eci nu vr sa ma imbrac nici prea vulgar, dar nici ca bunikalaughing confused?

Răspuns Câştigător
| mistakeofyourlife a răspuns:

Pai.presupun ca sunteti destul de norocosi avnd in vedere faptul ca la noi la scoala uniforma este "obligatorie".big grin Poti purta haine lejer, sport sau elegante in functie de propiul tau stil. nu te schimba doar ca sa arati ca altii, poarta ce crezi ca te reprezinta, dar nu exagera in unele privinte(adica nu purta fuste mini sau pantaloni scurti). o tinuta cat de cat potrivita pentru scoala ar fi de exemplu o pereche de blugi inchisi la culare, niste UGG-uri sau cizme (depinde de preferintele tale), o helanca si un cardigan.Sau pur si simplu o pereche de blugi si o bluza draguta cu maneca la lunga, la care saasortezi o esarfa. Sunt o gramada de tinut trebuie doar sa ai maginatie si nu uita fii originala, nu te lua dupa "moda". Bafta la scoalahappy!