| Anonim2023 a întrebat:

Bună la toți... Vreau sa va întreb a încerc ar cineva,Vreau sa fiu un pic mai rece sau indiferență fata de partenerul meu, Credeți ca dacă voi fi asa se va schimba ceva ma va respecta mai mult sau nu.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce ai vrea sa fii mai rece și indiferența fix cu persoana cu care nu ar trebui sa fii așa?

| Freya1 a răspuns:

Cred ca trebuie sa vorbești cu el dacă aveți o problema.Dar da, dacă nu asculta sau nu înțelege e ok sa păstrezi distanta uneori.

| anonim3247 a răspuns:

Dacă tu devii distantă și rece el o să creadă că nu mai vrei să fi cu el.

| AdioTPU a răspuns:

De ce, il cocoloșești prea mult sau se simte sufocat de tine?