| anonim_4396 a întrebat:

Buna la Totii!
Discutie pentru Fete!
Sunt Baiat Am 17 Anii si am probleme cu auzul si port aparat Auditiv!
Si Vreau sa va intreb daca sunt fetele care sa mi plac de mine asa cum sunt cu aparat auditiv oare deranjeaza ei?
Mi-e imi rusine sa vorbesc cu o fata daca eu port aparat auditiv? Ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Onixuţa a răspuns:

Hey!
Nu este absolut nici o problemă!
În primul rând nici fetele nu sunt perfecte!
În al doilea rand nu trebuie să fii complexat! Îţi vei găsi cu siguranţă o fată pe gustul tău care să te iubeasca cu adevarat.
Nimeni nu este alcătuit din perfecţiune absolută!
Dacă fata simte ceva pentru tine, inima ei e cufundată în dragoste. Nu contează dacă ai aparat auditiv. Şi eu am aparat dentar.happy
Sfatul meu este să fii sociabilbig grin
Mult succes în cucerire! Dacă mai ai vreo intrebare te pot ajuta oricand! :*

3 răspunsuri:
| Themisterman a răspuns (pentru Onixuţa):

Mersi! Oricum am multi prieteni) Dar ma refeream la alte fete poate sunt Impotrivabig grin

| Onixuţa a răspuns (pentru Themisterman):

Of Doamne! Fetele de acest gen sunt frustrate. Umblă numai după bani şi perfecţiune!
Nu este absolut nici o problemă!
Îţi mulţumesc d fundiţă!
Pupici. (simte-te bine in pielea ta! sunt sigura ca ai o mie de calitati!)

| TPUuser199 a răspuns:

Nu e nimic rau. Ai grija sa nu gasesti o `pitipoanca` sa te faca sa iti pierzi increderea in tine. Succes!