| Curious2 a întrebat:

Buna, lucreaza sau a lucrat cineva la laserul de la magurele?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Sunt convins să elitele (alea pe bune) nu-și pierd vremea pe site-ul ăsta. Si cum ăia de la Măgurele nu sunt nici pe departe niște terchea-berchea, pas!

| Celcestietot a răspuns:

Buna. Nu cred ca o sa gasesti asa ceva aici.

| Curious2 explică (pentru Celcestietot):

De ce?

| Celcestietot a răspuns (pentru Curious2):

Multi de aici sunt minori, putini au ajuns la stadiul de adult si din anumite comentarii ale adultilor vei vedea ca multi nu lucreaza la niciun Magurele. In plus, care sunt sansele sa gasesti aici asa ceva? Cam de 1 la 1 milion. Aceia care lucreaza sau au lucrat acolo sunt tocilari in sensul adevarat al cuvantului si daca ca prin absurd sa zicem ca si-ar crea un cont de TPU, dupa ce intra putin in painea site-ului cel mai probabil vor fugi si nu se vor mai uita in urma rolling on the floor!