| anonim_4396 a întrebat:

m-a ajutat o fata pe nume elena tot de pe TPU si mi-a dat un cod de gems pentru ourworld dar cand bag codul imi da o eroare si spune ca trebuie sa fac ceva sa ma duc la go play si sa apas pe nu stiu ce buton la toolbar si sus scrie "cupon denied".

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ca sa poti baga coduri de gemuri trebuie sa iti instalezi our world toolbar sa sa intri aici http://lastcookie.wordpress.com/ si sa cauti codul d gemuri de saptamana asta si sub cod scrie " If you don't have toolbar click this " si faci click pe scris ( uneori trebuie sa faci click p this ) si dupa aia poti sa til bagi

7 răspunsuri:
| AlexisCool99 a răspuns:

Buna... asa i-s-a intamplat si unei prietene de-ale mele. Nu merge pentru. ca trebuie sa ai torbalul descarcat si acolo e go play si asa mai departe... daca vrei sa te ajut, da-mi un mesaj!winking

| Merigirl a răspuns:

Ca sa iei codurile de gems trebuie sa intri pe last cokie, codurile de gems poti sa le bagi numai unde scrie go play.Trebuie sa descarci ourworld toolbar si acolo scrie go play si langa scriu codurile saptamanale.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Codurile pentru gems le poti baga unde scrie go play (asta stii). trebuie sa descarci ourworld toolbar si acolo scrie go play si langa scriu codurile saptamanale, pentru codurile lunare trebuie sa intri pe last cokie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci ca sa faci asta trebuie sa ai toolbar si scrie undeva goo play sau go play apesi pe el dupa il inchizi si scrii iarasi codul si iti da 10 sau 15 gems

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci ca sa faci asta trebuie sa ai toolbar si scrie undeva goo play sau go play apesi pe el dupa il inchizi si scrii iarasi codul si iti da 10 sau 15 gems

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dami codul sa vad