| anonim_4396 a întrebat:

M-am despartit de prietenul meu acum 2saptamani, motivul e ca nu ma suna si nu ma cauta si eu i-am cerut asta...normal ca ironia sortii a facut ca dupa ce eu i-am trimis acel mail el sa ma caute(specific ca nu stia de mail) si tot atunci in timp ce vb cu mine s-a gandit sa isi verifice si mailul. Mi-a acceptat decizia fara nici o mica revolta.In prima saptamana l-am tot cauta si nu imi raspundea la nimic, e indiferent.De ceva timp nu i-am mai scris dar imi mai scapa cate un apel si el tot indiferent e.Il vreau inapoi este cea mai importanta persoana pentru mine, oare se va intoarce? Ce as putea sa ii scriu ca sa il conving sa ma ierte? Mi-e foarte dor de el si nu mai stiu ce sa fac, indiferenta lui ma distruge. Oare el sufera? Oare face asta intentionat sau nu? As dori cat mai multe sfaturi! Multumesc!

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

E normal să fie nervos pe tine. Sună de pe alt număr, nu al tău, sau unul cunoscut de el şi vezi dacă răspunde şi spune-i că-ţi e dor de el şi că îţi pare rău de ce i-ai spus! Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inscrie-te, activeaza-ti contul si incepe sa castigi bani adevarati
fara nici o investitie, trebuie doar sa te joci
http://www.anno1777.com/index.php?i=31669

| d3mon a răspuns:

Poate vroia sa scape de tine si tu i-ai dat cea mai buna ocazie.trateaza-l si u cu indiferenta