| Blackwoman27 a întrebat:

Ma bate gandul sa imi fac un blog, ma ajuta cineva? nu stiu despre ce sa scriu in el si cum sa il fac.mersi funda big grin

5 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

În acel blog, poţi descrie sentimentele tale, gândurile, sau orice ţi se pare ție minunat!
E blog-ul tău, şi poţi scrie despre orice. De la oameni, la facebook, până la TPU şi personalități.

| Kaℓi a răspuns:

Pai de ce vrei sa-ti faci blog daca nu stii ce sa scrii in el?

| Brotacelul a răspuns:

Scrie despre ceva ce-ti place - altfel n-are rost.
Ca si platforma recomand www.ucoz.ro - foarte fain si usor de folosit :)

| Predator30 a răspuns:

Buna,pai un blog poate contine multe, acum depinde de tine cam ce iti doresti sa faci, eu zic sa faci despre ceva ce tie pasiune sau iti place ..Eu spre exemplu as alege un blog despre masini...O zi placuta!

| m2704 a răspuns:

Poi ideea blogului trebuie sa o ai tu.Tu sti ce te pasioneaza si despre ce vrei sa discuti pe blog.