| Mogiojojo a întrebat:

Buna. Mă întrebam dacă e să mori în vis ce se întâmplă cu realitatea ta, ce devine realitatea dacă mori în vis? O sa vad cum e viața după moarte și luminița alba? Visele ce le am eu sunt foarte asemănătoare cu realitatea și niciodată nu îmi dau seama dacă visez sau nu. Dacă e cineva interesat de subiect să-mi scrie pe privat. Mulțumesc.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si eu am o intrebare la fel dar floresdemayo mi-a sters-o pe motiv ca nu a inteles textul, nu poti sa mori in vis ca esti constient, e imposibil, cand mori numai esti constient de absolut nimic, dar imi poti trimite mesaj sa discutam despre vise

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Visele se sting usor, odata cu creierul tau.
Nu treci in alta dimensiune, mori. Ecran negru. The end. Finish. Kонец фильма.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu oricum bleble ești inexistentă happy

| ionur a răspuns:

Dacă ași muri în visul in care este ia ași trăi veșnic.