| Satisfaction a întrebat:

ma joc pandanda si nu-mi merge chatul am dat pe safe chat si nu ma lasa sa scriu pot sa schimb in celalalt chat ca mai era unul cand mi-am facut contul... Funda

Răspuns Câştigător
| ema1ih a răspuns:

Daca ai dat pe safe nu merge iar acum nu mai poti sa schimbi trebuie sa-ti faci un alt panda si sa nu dai pe safe chat!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai dat pe safe normal ca nu te lasa sa scrii. logichappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa nu mai poti este dusa de acasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci dau pe celalalt?

| WtfIdk1969 a răspuns:

Http://play.ipandanda.net/
esti membru, nu poti adauga prieteni, nu poti face misiuni, ai 100000 coins poti cumpara orice cu 50 coins

| WtfIdk1969 a răspuns:

Daca nu mai sti parola la cont iti poti face altul la register sus si pe urma te loghezi normal