| Killaritza a întrebat:

Buna ma numesc Mara si as vrea si eu sa aflu parerile voastre...credeti ca un baiat poate sa iubeasca foarte mult o fata? Baietii de 20-30 de ani spun ca un baiat la varsta de 16-19 ani nu stiu sa iubeasca si isi bat joc de acea fata? eu cred ca si baietii sunt diferiti la fel ca fetele nu cred ca toti sunt la fel voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| florocirc a răspuns:

De ce un baiat de 16 nu poate iubi o fata? Bineinteles depinde de caracteru `lui. unii sunt mai. lingusitori ca sa zic asa. da `altii chiar sunt sinceri si pot sa 'iubeasca'

2 răspunsuri:
| dya333 a răspuns:

Da si eu traiesc cu speranta ca mai exista si baieti mai inteligenti dar cateodata imi dau seama ca sper degeaba...

| blonda_3634 a răspuns:

Da ai dreptate
atat ca noi fetele sunt si baietii
sunt diferiti.nu conteaza dc au 20-30 de ani