| nigel a întrebat:

Buna - ma numest David - in OurWorld ma numesc Vraciu - as vrea sa stiu doua chestii - cum trimit/primesc Gifturi ( cadouri ), si :
Daca adaug prieteni primesc Gems'uri.

Funda?

Răspuns Câştigător
| ριтιкα a răspuns:

Nu poti sa bagi codul de la ourworld daca nu ai programul "ourworld tooolbar" il downladezi de pe net si pe urma intri acolo pe bara care o sa iti apara, unde scrie " go play" si iti intri pe cont apoi intri acolo sus in dreapta unde scrie "account upgrade" si apoi apesi pe "user settings" si pe urma scrii codul sub "got a cupon? " codul pe care trebuie sa il scrii iti apare langa " go play" si scrie "Coin code "si atat pentru gems, dar mai sunt 2 coduri pentru flow : "test-mode 42" si pe urma "cryptobiologist", codurile astea pentru flow le scrii acolo jos in dreapta unde scrii si iti apare deasupra capului ce ai scris! SUCCES! fundita? puppy dog eyes

1 răspuns:
| nigel explică:

Merci big grin - stiam faza cu test-mode 42 happy - dar merci da-mi id'u tau plz big grin