| DrAgOsss97 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu niste mesaje pentru colegi care termina clasei a 12-a acum?
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Dragii mei colegi, ne-am adunat aici în sala de sport(bănuiesc că acolo se ține festivitatea voastră), și cu zâmbetul pe buze în sfârșit scap și eu de voi.
Cu lacrimi în ochi, în ultima zi de liceu, vreau să vă spun că este foarte greu să fii o persoană pozitivă printre atâția idioți.
Dragi profesori, știți ce o să îmi lipsească cel mai mult? Absența voastră! Îmi aduc și acum aminte când ne rugam să nu veniți la ore ca să nu ne ascultați...

De ce nu compui singur niște mesaje pentru colegi? Eu nu prea mă pricep dacă aș compune acest mesaj în locul tău...

1 răspuns:
| DrAgOsss97 explică:

Nici eu nu ma prea pricem. Am incercat toata ziua