| madymj a întrebat:

Buna imi puteti spune versuri despre despartirea de colegi la sfarsitul clasei a 8... funda

Răspuns Câştigător
| AnnAnne a răspuns:

Nu tremura din cauza unui rămas-bun. Un adio este necesar, înainte de a vă putea întâlni din nou. Şi acele întâlniri, după momente din viaţă, sunt garantate pentru cei care vor rămâne prieteni. - Richard Bach

Nu poți face decât să afli mai multe și să iei lumea în propriile mâini. - John Updike

Îmi voi aduce aminte râsete în timp ce mergem fiecare pe drumul său, dar încă avem de învățat și nu ne poate fi frică. Există o lume în afara uşii noastre şi nimic în calea noastră. Dar dacă nu este ceea ce căutăm, ne vom putea revedea cândva.

Nu este sfârșitul, ci mai degrabă un nou început. - Orrin Hatch

| madymj explică (pentru AnnAnne):

Multumesc ^_^

| AnnAnne a răspuns (pentru madymj):

Cu multa placere! Multumesc si eu pentru fundita happy