| anonim_4396 a întrebat:

Ma puteti ajuta la matematica? Adica nu sunt prea buna, si as vrea sa ma ajutati si pe mine cu teoria sa o inteleeegbatting eyelashes Sunt a8-a big grin ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Cretzule a răspuns:

Nu vrei sa incerci niste meditati la matematica?
Este 30 ron 2 ore si este prof de liceuwinking

4 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

I'auzi ia!

| asdgfhresry a răspuns:

Dar e site pentru a ne ajuta reciproc. Nu vreau sa profit. Pur si simplu am nevoie de cateva sfaturi.

| asdgfhresry a răspuns:

Stiti ce, daca nu vreti sa ma ajutati atunci nu mai raspundeti la intrebarile melesad

| DexTer a răspuns:

Nu pentru ca asta nu e site de meditatii la matematicaa... big grin
Succes!