| anonim_4396 a întrebat:

ma simt foarte rau.am facut multe greseli in viata! cum sa fac sau ce sa fac sa ma simt mai bine sa nu fiu asa deprimata? am nevoie de niste sfaturi! va rog care vreti lasati-mi id prin msj privat! mersi mult sad sad

Răspuns Câştigător
| dana85 a răspuns:

Sa stii ca toti oamenii gresesc in viata, dar Dumnezeu ne iarta si binecuvanta dupa bunatatea Sa, nu dupa meritele noatre si ne iarta toate greselile daca cerem iertarea. Iar noi, la fel, trebuie sa iertam semenilor nostri, sa daruim, sa fim sprijin si ajutor, sa ne purtam unii altora poverile. Lui Dumnezeu nu-i place sentimentul de vinovatie, El sterge tot ce-i rau si zideste o inima noua, curata.