| Anca5 a întrebat:

Mama mea care este cadru didactic se imbraca sexy și câteodată prea sexy zic eu, ea având si peste 45 de ani și am observat ca unii bărbați se uita după ea. Ce părere aveți? Credeți ca e ok sa se imbrace asa? Punctul ei forte fiind costumele si pantalonii mulați în partea de sus.

45 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns (pentru Anca5):

Cum adica sa o fure vreunul?
Ce-i copilas mic sa o ia de mana si sa fuga cu ea?
Este ditamai femeia!

| Anca5 explică (pentru Violleta2022):

Ma refer sa nu se dea la ea vreunul

| Anca5 explică (pentru Violleta2022):

Iti dau dreptate cu ce ai zis ca orice ar pune pare asa, i au zis doar niște colege ca tu porti tanga? Avea o pereche de pantaloni subțiri crem și a zis ca s-a simțit ciudat ca poate i se vedea rau fundul

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anca5):

Ce ma suprinde pe mine este ca vine sa-ti spuna acasa, ce vorbeste ea cu colegele, despre chilotii ei.
Daca fii-miu ar veni sa-mi spuna asta, l-as trimite la plimbare, desii are peste 30 de ani, adica este barbat in toaat firae, nu adolescent ca tine!

| Anca5 explică (pentru Violleta2022):

Pai și ce vina am eu ca îmi spune? Si părerea ta?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anca5):

Poti sa-i spui:
Mama, asta este o problema intima si personala de-a ta, te rog sa nu-mi mai spui ce lenjerie intima porti si ce comentezi cu colegele tale fiindca ma face sa ma simt prost/jenat, rusinat.

| Anca5 explică (pentru Violleta2022):

Inteleg ce zici..pe mine nu m-a deranjat ca mi-a spus...tu de ce crezi ca mi-a povestit mie asta? Si ce crezi despre toată faza aia?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anca5):

Nu cred nimic si nu stiu ce a determinat-o sa-ti spuna.
Poate a uitat ca esti fiul si nu sotul.

| Anca5 explică (pentru Violleta2022):

Nu a uitat ca îmi spune mai multe si am si văzut îmbrăcată asa deci stiu de ceva vreme ce poarta

| Anca5 explică (pentru Violleta2022):

Si de ce crezi ca ar trebui sa ma simt jenat de ce mi-a povestit?

| Anca5 explică (pentru Violleta2022):

Am zis ceva greșit?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anca5):

Pentru ca nu-i normal ca mama sa vorbeasca cu fiul ei, despre chilotii ei tanga.
Dar taica-tu ce spune? Pe el de ce nu-l intrebi?

| Anca5 explică (pentru Violleta2022):

Tati ii mai spune când sta prea asa în fata mea sau vara când își ia pantaloni scurți

| Anca5 explică (pentru Violleta2022):

O conta ca sta singura și tata sta plecat mai mult pe la țară?

| Anca5 explică (pentru Violleta2022):

Si nu cred ca m ai înțeles bine ea mi-a povestit ca i s-a părut ciudat ca s au uitat după ea și au întrebat o asta