| 23 a întrebat:

Ce parere aveti despre cartea Draga mea pentru copii? din punct de vedere al parintilor(cadru didactic)? ce parere au copii vostri despre carte?

1 răspuns:
| BulanShow a răspuns:

Buna, ma scuzi ca raspund eu insa mama nu este acasa, e la cumparaturi cu tata.Pai imi aduc aminte foarte bine despre aceasta revistuta.Imi placea foarte mult cand o citeam atunci cand eram mai mic.Mergeam in piata cu mami si mi-o lua de acolo, eram foart bucuros cand mi-o citea seara.In plus, imi placeau foarte mult aventurile scrise in ea facute de niste copii.Pai pentru copii sub 8 anisori o recomand, dezvolta foarte mult gandirea pozitiva si creativitatea.
Sper sa te fi lamurit, iar in caz ca nu sti cine ti-a raspuns, sunt un baiat de 12 ani din Pitesti (anul acesta fac 12). deci pe la 5-6 ani mi-o citea mami inainte de culcare, iar a doua zi, incercam sa invat poeziile din ea.

Andrei