| juniper a întrebat:

mi-am adus aminte de un joc pe care eu si mama il jucam, era foarte frumos, era vorba despre niste bile pe care tot le invarteai pana scapai de ele, numai ca jocul acela era varianta mai frumoasa, pentru ca de fiecare data cand treceai la alt nivel, aparea un peisaj cu niste cascade care se miscau si aveau o muzica foarte linstita. Problema e ca nu stiu cum se numeste. Era foarte frumos si nu se intampla sa stiti cum se cheama?

5 răspunsuri:
| juniper explică:

Nu, nu e Zuma, pe ala il stiu, dar la jocul asta apare cate un peisaj frumos cu cascade care se misca, sunt niste mingi pe care dai click cu mouse-ul si trebuie sa aduci 3 impreuna ca sa dispara.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Eu pana la ura am crezut ca este zuma dar este tot la fel tot trebuie sa dispara bilele soryy da de acela nu stiu

| iuandfto a răspuns:

Sunt o gramada de jocuri gen Zuma. Incearca sa dai pe internet : jocuri asemanatoare Zuma. Poate merge.

| Яùxsi a răspuns:

Cred ca Zuma. big grin

| sucul a răspuns:

De ce no intrebi pe mama ta?