| dulcik_5606 a întrebat:

Buna mi-am facut un cont pe saitul acesta din greseala http://www.dulceata.net/ si as vrea sa sterg contul dar nu reusesc nici cum daca ma puteti ajuta dau fundita multumesc

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Hai ma las'o dracu...Cum sa-ti faci cont din greseala.Pai ce, un cont consta intr'un singur click pe care sa zicem ca l'ai dat din greseala.Trebuie sa urmezi diferiti pasi ca sa-ti faci un cont, confirmari, etc.Nu mai ai ce'i face. Oricum, de ce vrei sa'l stergi? Te incurca cu ceva?

| dulcik_5606 explică:

Da frate ma incurca in puii mei l-am facut asa ca n-am avut ceva dar vreau sa--l sterg laughing mancurca pentru ca pentru ca daca ai intrat pe saitu ala ai fii vazut cei

| dulcik_5606 explică:

Hai sa fim seriosi trebuie sa fie ceva solutye