| Madyliciouse a întrebat:

mi-am instalat sims 2 si de curand am gasit pe net si sims2 glamour life stuff. l-am instalat (cu ajutorul daemon tools-ului)la sfarsit a zis ca sa instalat cu succes dar cand intru in el imi apare"please ensure the sims 2 glamour life stuff disc in the drive"dar de fapt este. si nu prea stiu ce sa fac ca sa mearga.Sugestii?big grin

Răspuns Câştigător
| Sabi07 a răspuns:

Dupa ce ai bagat jocul pe Daemon tools te duci in My Computer unde iti apare ca ai cd`ul bagat si dai click invers la explorer.si.nu mai stiu exact unde intr-un folder iti apare o iconita de fapt da`i pe toate ca una va merge dar trebuie copiata in locul unde ai instalat simsul si o pornesti de acolo(ma rog ii creezi tu un shorcout) sper sa iti mearga