| lanadelrey15 a întrebat:

Buna! mi-am spart ecranul telefonului si asta este prima data in viata cand mi se intampla asta, cat credeti ca va costa aproximativ sa il repar? si cat va dura?

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Depinde de telefon, modelele scoase dupa 2020 sunt destul de scumpe, un display original ajunge la 800-1000 lei, daca pui fake te tine o luna nu merita reparate, am spart in decembrie ecranul la un oppo reno 5, fake ma costa 200 lei si original 800 in service.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Câteva sute plus câteva minute

| dullcat a răspuns:

Mergi la un service si primesti rapsunsul in functie de telefonul tau.Asta e, data viitoare ai grija.

| J0B0MAT a răspuns:

La service-urile lor autorizate costă aproape cât telefonul.
La un service neautorizat, ți-l face cu câteva sute de lei.

| blairelovesmusic a răspuns:

1. Si tu asculti muzica canteretei Lana del Rey? Ce tare! Si eu sunt o fana. Nu prea vad fani Lana del rey care sa fie romani.
2. Daca iti pui un display fake te costa vreo 200-300 de lei. Daca iti pui unul original, te va costa 800-1000 de lei.