| Lorrypunk a întrebat:

Buna mi-as dori un telefon, cel pe care il am acum nu are blutooth doar camera ( samsung) si totusi e destul de vechi( vreo 2 ani) dar de mers merge dar nu tare bine ( butoanele nu prea merg) si m-am gandit la un smasung corby ( as vrea unu cu toch screem dar ma gandesc ca sunt putin pretentioase) sau la un nokia mai simplu ati putea sa-mi sugerati un telefon bun si nu prea scump si daca puteti sa specificati si pretul lor as vrea ceva mia finut

1 răspuns:
| KillerNrOne a răspuns:

Parerea mea este sa nu iti cumperi un touch(este ineficient si te plictisesti repede de el), dar totusi daca vrei iti recomand Alcatel ot 708 e foarte eftin muzica se aude clar are si bluetooth camera mai mica de 1, 3mp(nu e foarte buna da pozeaza bine)sigurul lui defect ar fi ca aplicatile java merge ffgreu pe el, despre corby e la fel ca alcatelul nummai ca are cameara de 2mp si n-are problema cu java dar e si mai scump, alt telefon fbun cu touch este LG ku990 camera fffbuna 5mp redatul audio fbun(e bun la toate) ce nu-i bun la el e cam scumphappy, alt tel cu touch(are si tastatura qwerty) este Sony xperia x1 are windows mobile(e si ma bun ca cel precedent) bateria tine peste 1 saptamana doar ca re camera mai mica 3, 2mp si cam scump. Bun eu iti recomand Sony Ericsson s500i si Sony Ericsson k800(sauk810).
Succes!