| marienika a întrebat:

Mi s-a tot furat id-ul si acum nu mai am idei pentru un altul... As vrea sa va rog ceva :
1) Cum sa fac sa nu mi se mai afle parola x-(
2)Dati-mi niste idei de id nou. numele meu este Marianawinking. Astept raspunsuri. Cel ce da cele mai bune variantehappy primeste funditawinking

Va puup :*:X

2 răspunsuri:
| MonyMoniq a răspuns:

Buna! :*
1.Asta chiar nu stiu deoarece si mie mi-o tot afla, pentru ca este un program din cate am inteles de afla parola.
Dar tu o schimbi si o pui poate in alta limba si poate nu o mai ghicesc(daca o iau pe ghicite).

2.-Marry.mariana.(poti sa-ti pui anul de nastere)
-Maryana_girl
-Maryana.(numele de familie)
-Yo_mary.maryana.
-Mariana_marry
-M@ryana_lovegirl.
-M@rry.bebe
-M@rryan@_happy
-Eu.Mariana.girlcool.
-Mariana_love
-M@riana_to.me

| anonimus25 a răspuns:

Ce zici de ...marinik:*mariana...