| anonim_4396 a întrebat:

Nu gasesc absolut deloc gazda nicaieri, am cautat peste tot.Ce as putea face?

3 răspunsuri:
| Kiwibibilă a răspuns:

Ce gazdă? Unde? Pentru ce?

| Ralukafay a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Gazda ca sa stau pe timpul liceului, in Tulcea.

| Kiwibibilă a răspuns (pentru Ralukafay):

Păi pentru liceu ai 3 posibilităţi:
1. Să stai în gazdă cu o familie, iar asta se găseşte prin cunoştinţe/rude/prieteni de familie,
2. Să stai cu chirie cu nişte fete, aşa că poţi căuta o prietenă sau să întrebi pe la prieteni/rude dacă cunosc o fată care caută şi ea colegă de apartament sau mai multe,
3. Să stai la cămin
Dacă nu vrei la cămin îţi sugerez punctul 2, aşa că mai bine cauţi nişte fete care au nevoie de colege de apartament şi mergeţi pe la agenţii de închirieri sau căutaţi pe net pe homezz sau ce site-uri mai sunt. Cam asta e procedura.