| anonim_4396 a întrebat:

Nu mai imi merge rotita de la mouse, nu stiti ce sa fac sa mearga?

3 răspunsuri:
| Roberto a răspuns:

Sa o deschizi si sa o cureti.Nu e greu. Orice mouse pe bila se poate deschide.

| LoveToHate a răspuns:

laughingMisca si tu de ea de mai multe ori, poate merge. Daca nu cumpara altul. Oricum nu mai e nimic de facut.
funda?

| Sophii a răspuns:

Nu e pe bila. Vreau sa zic ca rotita aceea pe care dau in sus sau jos nu mai merge, se misca dar nu merge sa dau in jos sau in sus pe o pagina pe inernet.