| sindeiu a întrebat:

Mi s-a stricat rotita de la mouse dar faza e ca, cand vreau sa dau scrol in jos sau sus nu merge si cand apas pe rotita merge, stiti cum pot rezolva?

10 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Scimbi mouse-ul.
Unul second hand (de firma) costa 10-20 lei.

| Simpatic a răspuns (pentru Bula):

Se vand si second hand? hehe
Unul nou poate fi si 10 lei chinezarie
Am luat un Asus recent am dat 38 de lei, asta cu fir USB
Mai am doua wireless Logitech unul a fost 130 lei si unul 190 lei
Deci 38 de lei mi se pare ok pentru un mouse Asus
Ca el nu vrea sa dea nici atat e aiurea...dar ar da pe tigari 22 lei pachetul happy

| Bula a răspuns (pentru Simpatic):

Eu am mouse HP de la o firma care aduc PC-uri sh. Am dat 10 lei pe pel, merge perfect de muuuuuulti ani. happy
Asemanator si tastatura mecanica.winking

| darrio2007 a răspuns:

Eu rezolv problema cu alt mouse. In timp, rotita se toceste.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cumperi alt mouse nou, acesta vechi il arunci

| oglindasultanului a răspuns:

Ce vrei, folosesti tastele cu sageti sau page up/page down, la asta foloseste, merge cand navighezi pe net, tu stii ce vrei. Merge butonul 3 de mijloc la mouse, tastele alea tin loc de "roata" dar nu functioneaza peste tot.

| goguPatent a răspuns:

Schimbi mouse-ul.

| sindeiu explică (pentru goguPatent):

Aoleu ba nu am bani

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru sindeiu):

Cînd vei avea bani.

| goguPatent a răspuns:

Gasesti mouse la 8 lei