| theStar a întrebat:

nu mai vreau sa ridic un colet ramburs pe care mi l-a trimis cineva. adica nu pot sa il ridic pentru ca nu sunt in localitate.cum as putea sa ii anunt pe cei de la oficiul postal -unde a ajuns coletul -ca nu il mai vreau si sa il trimita inapoi destinatarului? sa sun? cat costa o zi de depozitare si dupa cate zile se pune taxa pe aceasta?

Răspuns Câştigător
| nelu13 a răspuns:

Daca nu il ridici dupa 10 zile lucratoare il returneaza la expeditor