| EuphoricEyes a întrebat:

Nu stiti pagini pe facebook care au nevoie de admina?

14 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Ai pretentii? Adica, vrei ca acea pagina sa aiba un numar de like-uri?

| EuphoricEyes explică (pentru Emena):

Nu, nu am nici o pretentie. Vreau doar sa pot face notite, sa postez povesti, jocuri!

| FlOrEnTyNnNa a răspuns:

Pai am eu dar sunt cu cei din pariu cu viata dacavrei si mai am o pagina cu numele only for girls atatea am daca vrei pot sa imi trimiti raspuns daca doresti si eu iti voi da situl unde ma poti contacta pentru a vb

| EuphoricEyes explică (pentru FlOrEnTyNnNa):

Am cautat pagina Only for girl, dar am gasit mai multe.Care este? Imi poti da link?happy

| FlOrEnTyNnNa a răspuns (pentru EuphoricEyes):

Imdediat o sa ti. o dau

| Emena a răspuns (pentru EuphoricEyes):

Era Only for girls. Voiam sa fac o pagina, dar problema e ca va fi greu cu like-urile, si na.

| FlOrEnTyNnNa a răspuns (pentru Emena):

Uite ce zici facem amndoua o pagina si mai am ppe pe cineva care ma poate ajuta si o sa strangem ce zici uite id meueste baloi.alice pentru a putea vb

| EuphoricEyes explică (pentru Emena):

Pai si ce are..Si eu vroiam sa fac o pagina, dar nu am cu cine si drept sa-ti spun nu ma prea incumet!