| anonim_4396 a întrebat:

Buna, nu va e dor de serialele vechi de pe disney channel? Din ce am observat acum se dau multe mizerii de seriale si desene. Imi e dor de serialele vechi gen Bona mea e un vampir, perechea de regi, Sirenele insulei mako si altele.

5 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Ba da, mie imi plac desenele un pic mai vechi
Ce-i cu Andy, Copii de la 402, Curaj caine fricos

| GoldenZenith a răspuns:

Eu sunt mai antica. Imi placeau alea de pe Fox Kids si Jetix.

| Superior a răspuns:

Erau cringe

| FruttiFresh300 a răspuns:

Hannah Montana, Totul pentru dans, nu mai știu cum se numea serialul ăla cu gemenii care stăteau la hotel, h2o și cam tot ce era pe jetix înainte și pe fox Kids.

| Tamari123 a răspuns:

Perechea de regi se redifuzeaza pe Disney seara