| Shaniquablackgirlro2005 a întrebat:

Ce parere aveti despre noi seriale sau desene de la disney channel? Dar despre cele vechi? Care sunt favoritele voastre? Din cele vechi

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am urmărit niciodată nici măcar un serial de la Disney Channel. Mai trăgeam cu ochiul când se uită o prietenă la "Violeta", dar mi se par prea siropoase pentru mine.

| Celestina003 a răspuns:

Îmi plac mai mult cele vechii, eu fiind din generația veche cu violetta, totul pentru dans, high school musical, Sonny și steluta ei norocoasă, Zac si cody.