| FruMuShiKa_2155 a întrebat:

numele meu e Raluka (am 11 ani), sunt din Tg-Mures si am Id-ul la mai multe vedete din america si nu stiu engleza asa de bine incat sa nu ma folosesc de dictionar, iar dictionarele de pe net dau traduceri foarte proaste. Trebuie sa stau foarte mult pana ce gasesc traducerea corecta. Eu stiu engleza ca un copil de clasa a 5 a poate chiar mai bine, va rog spuneti-mi ori un dictionar cu traducerea corecta, ori o metoda de a invata engleza dar gratuit sa nu cheltuiesc bani. Sa stiti ca eu urmaream filme in limba spaniola si stiu foarte bine limba aceasta si am inceput sa ma uit si la filme in engleza dar nu prea gasesti. Va rog ajutati-mi

8 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Daaaaa... cine crezi ca te crede?! Foloseste google translate

| thegreatgatsby a răspuns:

Da, dictionarul de pe Google e prost.
Filme in engleza nu prea gasesti? Ai innebunit? FILME IN ENGLEZA SUNT EVERYWHERE

| Xtina_8376 a răspuns:

Unde sa intru imi dai parola ta de la mess?laughing)

| Anileda a răspuns:

Sterge-le, sunt false.happy

| smilerz19 a răspuns:

Desi nu te cred, o sa fiu amabila. :)
www.traduno.com

Nu e intotdeauna exact, dar de obicei merge.
Sper ca am ajutat, si nu te mai lauda atat.

| CataZRO a răspuns:

Salut
nu conte daca povestea este reala uite eu iti dau un ajutor
www.dictionar.us traduce foarte bine ai incredere in mine
si faza cu invatatul de limb engleza iti spun sa nu te grabesti este ft bine pentru varsta ta felicitari o vei invata la scoala engleaza daca esti atenta la ore
fundita?:P

| bfvhjcv a răspuns:

Sigur ai id-ul la multe vedete din america.macar sti ce e america?rolling on the floor). ca modestia asta da peste, fetito

| FruMuShiKa_2155 explică:

Daca asta crezi nu trebuia sa raspunzi trebuie ta daca nu crezi intrasi convingete