| stefanik04 a întrebat:

Am nevoie de un sfat! Stiu bine spaniola pentru ca cityesc carti in acea limba si ma uit la filme,(nu stiu bine scrie)dar engleza nu stiu foarte bine, iar aceasta limbva e foarte importanta.
Am INCERCAT SA CITESC IN engleza dar nu imi place asaa de tare si nu inteleg tot
Spuneti-mi ce sa fac ca sa inteleg mai bine si ca sa invat si cum asa sriu
Aveti ceva siteri ceva...
Mi-ar placea daca mi-ati spnune ceva siteuri si despre limba spaniola, unde pot invata ceva despre gramatica.
M-as duce la liceu de engleza bilingv dar nu ot din cauza ca nu stiu f bine iar la scoala unde sunt acum nu se pune accent pe liba engleza( e sc de sport)
vA ROg ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| dariaelena a răspuns:

Parerea mea ar trebuie sa iti cumperi de la librarie, carti de limba engleza pentru incepatori si dictionare si treptat, treptat o sa inveti sa vb