| anonim_4396 a întrebat:

Bună.
O întrebare.
Cum poți vedea / verifica de câte ori îți accesează mesajele (le recitește) cineva, sau de câte ori îți verifică starea / poza de profil, pe WhatsApp? Numărul de vizualizări, nu ultima accesare?

Răspuns Câştigător
| VoidEternal a răspuns:

Fetelor, voi vreți să știți tot. Lasă așa și un pic de mister. Nici tu nu cred că ai vrea ca el să știe toate astea.
Oricum răspunsul este: nu ai cum.

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Tot dupa ala umbli laughing dal la jalea, poate cine stie cate fete o mai fi avut pana acu laughing Oricum nu esti buna pentru el, asta e clar, nu esti buan pentru el si el nu-i bun pentru tine.
Asta din ce ai povestit pana acum pe aici.
Crezi ca deacu gata ala este obsedat de tine, de parca nu mai exista femei pe lumea asta.Un barbat incearca odata de 9 ori,dupa cand vede ca tipa nu face nimic,ii trece laughing pe pariu ca acu pentru el apari ca si o straina,nu mai prezinti interes.
Intreaba barbatii si o sa vezi,e asa cum zic eu.
Deci trebuia sa bati fierul cat era cald,dupa ce s-a racit degeaba mai bati,nul mai indoi laughing
Am mai spus, ala te voia ca femeie asa odata de cateva ori, nu te tinea de buna. Daca si tie iti place de el, trebuie sa te fi dus, iti faceai si tu treaba, ta racoreai si acum erai linistita happy

| nevermatch a răspuns:

Nu exista asa ceva.