| georgiana a întrebat:

o intrebare pentru baieti: de ce in timpul unei conversatii, apare acel banal `si altceva, ce mai zici`? v-ati plictisit?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Nu e vorba de plictiseala. E vorba ca unii baieti nu stiu cum sa abordeze o fata. Sunt multe chestii ce se pot spune intre o fata si un baiat dar de multe ori teama de a fi prea indraznet sau a parea un,, freak " sa zic asa intimideaza. Sunt unii care au multe cunostinte din multe domenii dar pur si simplu nu stiu ce sa spuna. Le e teama de reactia fetelor. Si fetele fac asta.

3 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Eu cand zis fraza asta incerc sa gasesc un subiect de discutie mai interesant, sa nu las o tacere mormantala intre noi.

| r8driver a răspuns:

Apare si la fete, nu numai la baietiwinking

| valyutzu a răspuns:

Plictiseala. Asta este de vina cand nu ai ce sa mai vb pur si simplu trebuie sa intrebi ceva