| ImmortalQueen a întrebat:

Oare mai exista baieti ca tipul(Hache) din Tres metros sobre el cielo? happy Adica baieti care sa fie dispusi sa faca orice pentru persoana iubita, sa nu le pese ce cred ceilalti. Sa fie o relatie draguta, nu ca cele din ziua de azi (majoritatea)unde sentimentele nu prea conteaza. sad. Sper ca ati inteles. Mshappy

7 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Exista, dar oare o fata asemenatoare exista? nu ma refer la " sa fie dispusi sa faca orice pentru pers iubita " si in general, sa tina de o rel, sa nu insele, sa fie iubitoare etc, din curiozitate de unde esti? lasa-mi reply la raspuns

| ImmortalQueen explică (pentru MaTrIx8378):

Da, exista, dar cum majoritatea baietilor se uita numai dupa un decolteu cat mai avantajos si un posterior la fel de 'bun' smug, cum sa gaseasca fete care sa nu insele?! laughing Daca nu-s atenti si la caracter, ii intereseaza doar fizicul happy.

| MaTrIx8378 a răspuns (pentru ImmortalQueen):

Mai serios acum, si eu pot spune ca la inceput ma pot uita asa sa arate cat de cat bine fata, si sa fie draguta la fata, sa stii ca ma intereseaza mai mult fata decat corpul, dar pentru mine degeaba e " bomba sexy " daca are un comportament de cacao, sau fite, sau d-aia cu vrajeli, deci sunt baieti asa cum ai zis tu, dar stii care e faza? rar gasesti, si atunci cand gasesti nu le dai atentie, ma refer in general nu doar la tine, mdea si la a-2-a intrebare nici nu mi-ai raspuns laughing

| Dismally a răspuns:

Nu stiu cum este acel Hache, dar exista sigur, sunt destui happy

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Exista,desigur,dar in general anturajul ii face sa doreasca a parea altfel.

| BomBonicaThaa2000 a răspuns:

Sunt foarte rari! de exemplu eu l-am gasit cu greu... sigur ca si tu o sa il gasesti dar poate mai tarziu... sper ca te-am ajutat! happy

| iosif2000 a răspuns:

Cu siguranta exista doar ca nu l-ai gasit inca sau nu te-a gasit happy. Foarte rari ce-i drept dar exista laughing