| Biby a întrebat:

Buna!
Pana acum mi-am schimbat de foarte multe ori poza de la TPU, dar acum nu mai merge.
Ieri mi-am schimbat numele im BiByIsBeAuTiFuL si merge si tot ieri mi-am schimbat poza cu una cu flori si nu imi apare nici acum.
Am dat de mai multe ori pe salvare profil si nimic.
Ce sa fac?
Fundita!

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

In ultimul timp foarte multi utilizatori intampina aceasta problema. Probabil, traficul e de vina.
Dureaza cateva ore, uneori zile, pana se actualiza datele. Trebuie sa ai putina rabdare.
Si apropo, noi vedem avatarul tau. Stai linistit/a!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poza schimbată apare în câteva minute dacă respectă diametrul avatarului!
Pa, pa.

| AndrogynBeauty a răspuns:

E posibil să fie din cauza cookies-urilor din calculatorul tău. Noi vedem poza din avatar ok, dar la tine apare tot cea veche. Dacă ai ales să intri pe TPU direct, fără să introduci mereu parola de logare, atunci va trebui să dai Logout (din meniul portocaliu din stânga) şi apoi să intri pe site tastând iar parola. Dacă nici aşa nu merge, şterge cookies-urile asociate sitului TPU. În funcţie de browserul pe care-l foloseşti, găseşti "Clear individual cookies" (în Mozilla Firefox), "Clear cookies" (în IE) sau "Manage cookies" (în Opera), "Clear browsing data" (Google Chrome). Succes!

| Naspa6969 a răspuns:

Poi...simplu mie-mi apare cea precedenta pentru ca nuami pe TPU apare si sa nu dai de mai multe ori. Sper ca te-am ajutat. Paaa

| Jello a răspuns:

Dar acum iti apara big grin