| Frau a întrebat:

Aseara mi-am schimbat numele si poza de la profilul TPU. Cand mi-am citit un raspuns am observat ca imi apare doar numele, iar poza nu. Ce credeti ca are? Pe profil imi apare poza.

7 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Poza nu va aparea imediat, doar dupa ce va fi acceptata de admini ( acum se vede doar la postare sau cand dai la Editare profil, azi se va vedea peste tot ).

| FesCuDungi a răspuns:

Nu e nici o problema, dureaza putin mai mult pana se propaga toate datele contului tau, astfel incat sa fie vizibile toate schimbarile noi catre ceilalti utilizatori, posibil sa fie de la Host-ul site-ului

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asa, trebuie sa stepti 1 zi, parca.

| Smecheritzu50 a răspuns:

Pai trebuie sa astepti doua zile pana cand apare poza, funda?

| MikiRozy a răspuns:

Asa mi-s-a intamplat si mie. Incearca sa pui alta poza apoi pe cea care ai vrut-o. Sper sa-ti meargabig grin

| imagummybear a răspuns:

Buna!:3Acum ai poza.Trebuie doar sa astepti o zi sau sa intri inca o data dupa ce ti ai pus poza.

| Fuji15 a răspuns:

Probabil ca poza sa încarcăt mai greu decât numele.