| psyho a întrebat:

Pe 7 plec in banchet in bulgaria nisipurile de aur.as vrea sa stiu cum ar fi vremea si cateva impresii despre magazine, locuri de vizitat, mancarea de acolo.eu ma duc la hotel berlin green parca. daca a fost cineva acolo ast o parere.

2 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Distracţie plăcută şi nu-ţi lua automobilul cu tine! În rest totul e ok. E mai bine şi mai ieftin decât la noi.

| psyho explică:

Ma refer in primul rand daca a fost cineva in perioada asta si cum a fost vremeabig grin