| Aleeecsaaa a întrebat:

pentru cei care au pagina de facebook sau care va picepeti la din astea imi spune. ti si mie cum pot sa-mi fac ca si acesta pagina http://www.facebook.com/SweetPageLovePage?sk=app_4949752 878 :D daca intelegi la ce ma refer. daca nu id. ul meu este aleee_my :D

3 răspunsuri:
| birdie14 a răspuns:

Dacă vrei să-ţi creezi o pagină pe Facebook,dai la Creat page,în dreapta sus,sub bara cu "Home,Profile, Find friends, Account".
Baftă.

| DeeaDLove12 a răspuns:

Habarnam e o aplicatie sad
eu nu's asa noua pe facebook nu ma prea pricep

| Aleeecsaaa explică:

Nu intelege.ti ce vreau sa spun am pagina dar vreau sa imi fac "bun venit" cum are pagina asta big grin