| ►βέβέℓύşă a întrebat:

Bunahappy! Pentru cei care joaca metin2.ro...care imi imprumuta plz rochia de mireasa? numele meu este Diav0litza (in joc) happy... Dau si ceva yang` (ne intselegem noi):*URGENT! dau si fundita:*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai am eu un cont de 36 n-am stat sal cresc l-am facut la misto e razb si are pe el costum de mire rib +9 si toate cele n-am mai intrat de mult pe el si nu stiu daca mai mere a da si are 9kk sper sa mai mearga si cu banii sa poti cumpara aia id bossmanndimi pass dimimannboss a da e pe toate servarele a da sa nu uit daca e pe un alt regat de al meu are de aia de schimbat regatu nu-i prblwinking

| ►βέβέℓύşă explică:

Si uh aici trebuia sa pui astea?laughingwtf... oferte?straight face Plzzzz am nevoie URGENT`...pe Leonis.:*