| LizaGirl a întrebat:

pentru cei care joca barn buddy please dati-mi si mie trucuri

4 răspunsuri:
| Biiiiiia a răspuns:

Nu stiu la ce vrei sa te referi prin trucuri.Adica de care trucuri:de furat, de trecut lvl mai repede etc.
stiu cateva de trecut lvl mai repedetonguelanteza flori, iti da xp, cumpara`ti animale, la fl iti da ex...cam att stiu:d

| Gabi1335 a răspuns:

In urma cu cateva saptamani jocul s-a modernizat si nici un truc posibil nu mai functioneaza momentam pana cand apar trucuri noi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Duar truc de facut bani, eu am toate animalele si leval 158

| Tanasescu a răspuns:

Eu stiu un truc care ieri mergea.Deci daca ai vecini poti sa le pui insecte sau iarba ca sa le scada viata.Astepti 5-10 minute, Dai refresh la pagina, te duci unde ai pus iarba sau insectele si iti apare parca asa:Clica aici pentru as veghea mai bine plantele.Si dai pe click aici si iti da 1punct experienta.
Mai e un truc sa nu iti fure recolta daca nu ai cainetongueui toate:Casa, hambaru si cusca peste recolta si ei daca vpr sa fure nu au unde sa dea click. Funda?