| Rosa12 a întrebat:

Buna!

Peste 2 zile plec in excursie cu clasa la Muzeul Antipa din Bucuresti...
Nu prea stiu ce sa imi iau la mine.As vrea niste idei.
Cel mai bun raspuns are

Răspuns Câştigător
| VeronicaLL a răspuns:

Rosa, draga mea nu ne-ai spus de unde esti, ca sa stim ce distanta parcurgi. In fine, eu iti voi spune ce nu ar trebui sa lipseasca din geanta unei femei: portofel (bani, act de identitate), telefon mobil, absorbante, dezinfectant, servetele umede/uscate, anti-perspirant (e nevoie cand pleci la drum lung), balsam de buze, un parfum mic (roller, mostre, sticle mici), guma de mestecat, elastice de par, perie, oglinda mica. Daca obisnuiesti sa te machezi (ai nevoie ca sa ti-l refaci de produsele cu care te-ai machiat in ziua respectiva; nu cara tot ce ai acasa). Si nu uita de medicamente (un antiinflamator sau analgezic nu strica, nu sti cand te apuca o durere de cap, burta, spate). Cam atat. Distractie placuta!

1 răspuns:
| Andreeasweet a răspuns:

De unde esti, deoarece si eu am excursie le Muleul ntipa sambata?big grinbig grin