| ScumpiKxoxo a întrebat:

plzzz imi spuneti sh mie cum ofer fundita? plzz

Răspuns Câştigător
| Bya132 a răspuns:

Uite, spre exemplu

Acum, vei primii raspunsuri la intrebarea ta, in dreapta, in dreptul raspunsului va aparea funda aurie, iar mai jos de ea scrie: " declara raspunsul castigator " dai click acolo, iar apoi, apesi pe " ok "

PS. Nu uita! Funda se ofera celui mai bun raspuns ( dupa parerea ta ).

Numai bine!

2 răspunsuri:
| Miinato a răspuns:

Deci cand iti apare akollo un raspuns big grin.
In stanga TA iti apare o fundita happy. ce vrea sa fie, e portocaliie happy.
dai click pe ea la cel care crezi ca e potrivit pentru a fi cum il numes ei : "raspunsul CAstigarot :* "
Imi dai Te roog puppy dog eyes Fundita?>big grin

| Miinato a răspuns:

Da iarta-ma laughing nu in stanga ta laughing
in dreapta ta happy.
Nu merit fundita crying.
scuse happy.