| CrinaMarcu567 a întrebat:

Buna! Pot gasi pe cineva cu care pot vorbi oferindu-mi bani?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dar de pus osul la munca, de ce nu-l pui?
Nu poti in loc sa vorbesti, sa mergi la dat cu sapa, ca sa primesti bani?

S-au deschis gradinile, serele de zarzavat, este nevoie iemnsa de forta d emunca, du-te fetita si munceste si nu ami cere bai oamenilor!

Te mai miri (pe alt topic) de ce nu te mai baga nimeni inseama, ca oamenii s-au schimbat, pai toti fug de o putoare care cere bani altora, in loc sa mearga la munca.

| dullcat a răspuns:

Buna.Sa vorbesti asa conversational e gratis.La ce te referi? Vaga intrebare...

| Simpatic a răspuns:

Da,se numeste videochat happy dar vorbesti in fata camerei si posibil sa mai dai jos din haine uneoriwinking

deci va sa zica noi de prosti vorbim aici dar nu cerem bani? laughing

| VoidEternal a răspuns:

Adica sa-ti ofere cineva bani doar pentru ca vorbesti cu persoana aia? laughing) vrei sa zici un sugar daddy? Si tu oferi in schimb ce? Vorbe de intelepciune? laughing

Exista si astfel de specimene din pacate, dar ma indoiesc ca sunt si aici pe tepeu'. Ii gasesti pe platforme de tip OF dar am o vaga impresie ca tu esti minora.

Oricum, cat de cruda sa fii sa profiti in felul asta de singuratatea cuiva? Mai exista la cineva notiunea de moralitate?

| Standt a răspuns:

De ce sa-ti ofere bani?
Nu inteleg.

| anonimulll12345 a răspuns:

Caut prietena pe beneficii sunt dispus sa platesc pentru intalniri etc, hai si pentru conversatii dar depinde cum ne intelegem si nu din prima, scrie-mi daca esti interesata

| RedMarr a răspuns:

M-ai facut sa Zambesc happy. Cine nu vrea bani doar sa ...Converseze?! Poate daca dadeai niste lectii de dans gen Cha-cha. Altfel e mai Greu. Ala care are banii pe care ii vrei tu, nu e Prost, o sa vrea sa fii la mana lui, sa-i faci toate poftele/sa te compromiti. Pana una-alta( un bilet la loto?), cel mai bine e un loc de munca, e cel mai sigur asa.