| DracuIa a întrebat:

Buna,
Preferati cafeluta, cu zahar sau amara?

8 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

3 linguri de zahar la o cana mare cat cea de ceai, 80% cafea, 20% lapte, calda, preferabil de baut in liniste, acasa in fotoliu, stand pe telefon, chilling

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cu zahar si lapte.

| SilentRain a răspuns:

Amara,ca sufletul meu in miez de noapte

| halogen001 a răspuns:

Cu mult zahăr, dar nu beau deloc cafea. Nu am fost obișnuit să beau cafea și nici de acum înainte nu voi bea cafea.

| ReddY25 a răspuns:

Cu

| Lukasssz a răspuns:

Nu beau cafea.

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Nu bea așa ceva.

Da știu ca într-o zi am băut 8 pahare de nes cu cola mixat cu portocale.

| SelenaTpu a răspuns:

Eu cappuccino cu aroma.
Luam de la munca de la cafeneaua de jos cu aroma de cocos sau cremea de zahar ars