| H3ll3n a întrebat:

Pt. a ajunge la greutatea ideala trebuia sa slabesc aprox. 7-8 Kg. Am reusit sa slabesc 5 kg in decurs de 4 luni. Nu am vrut sa dau jos prea repede ca sa nu raman cu vergeturi sau alte chestii urate pe mine. (Am fost si la sala o vreme, dar acum nu mai am timp sa merg). Problema e ca nu mai reusesc nicicum sa dau jos si cele 2-3 kg in plus.

Stiu ca pare nesemnificativ 2, 3 kg in plus, dar pe mine tot ma deranjeaza (mai ales ca sunt plasate tocmai in zona abdomenului/soldurilor). crying(

Va rog sa imi dati idei cu metode de slabit, si sa imi spuneti daca pe voi v-au ajutat aceste metode.

Ce ceaiuri sunt bune? Sau cremele de la cellufight sunt bune? Etc...etc...

2 răspunsuri:
| Mirela77 a răspuns:

Eu am slabit 15 in 3 luni.Am consumat fructe legume si doar piept de pui la gratar

| H3ll3n explică:

Pai cred ca o sa ma apuc si eu sa mananc doar fructe si legume, sa vad daca are efect. Oricum mai mult de 3 kg nu vreau sa slabesc.