| raluka_3639 a întrebat:

puteti sa-mi dati niste scrisori de dragoste adica triste? crying
mersi :*
da funda:X

5 răspunsuri:
| PeeWeeVi a răspuns:

Esti departe...prea departe...totusi nu te pot uita, fiindca imaginea ta sta mereu in fata mea.

| puddy a răspuns:

Am niste chesti in minte acum :

esti departe si imi pare rau ca nu esti langa mine sa ne pierdem din nou in rime. Sa fim din nou cum am fost ca si cand nimic nu s-a schimbat si u nu ai plecat. Mie foarte dor de tine de surasul tau as vrea sa il am langa mine mereu, sa ma iubesti si s ma acepti asa cum sunt sa fim seriosi acum nici tu nu esti vreo-un sfant
As vrea sa fi aici sa te simt aproape sa iti simt pleoapele moarte sa te strang in brate... tare mai tare ca nici o data sarind din nou peste o alta balta. Impreuna sa fim mereu sa na vada si bunul Dumnezeu. Sa fim mereu impreuna sa evadam sub o semiluna obscura in toiul noptii in tacerea portii cu suflete pline de a noastra iubire...

la ora asta doar astea meau venit in minte... am cam ramas fara inspiratie

spre macar s iti dee o idee si s compui si u

pussy kiss

| puddy a răspuns:

Mai am o poveste :

E doar o ea, nu e ca nimenea si asta pentru ca pe fata i -se vede durerea. Priveste xcu ochi mari si verzi o data, sperand ca el sa se intoarca de pe drumul cumplit pe care a pornit lasand aici jos un suflet obosit.
Dar el nu aude acele suspine si nu poate de loc sa se exprime, fiinde e captat de acel lucru minunat care-l indeamna spre neimaginat. Dar totusi pe drum se opreste. sta si se gandeste. Sta in mijlocul drumului
incercand sa asculte valurile duiumului.Se gandeste la acele vremuri cand erau copii, nu erau dureri, erau numai prosti. Se gandeste la ea, accea fata cu par brunet si cu suflet intelept. cum fugeau in ploaie fara directie incercand sa mascheze o singura obiectie.Si cand ea plangea pe el il durea dar mereu incerca sa-i ofere alinarea. Acum isi intoarce privirea si o vede pe ea. Stand acolo jos pe podea, tinand strans in brate un trup fara sperante. E trupul lui neinsufletit si foarte lovit. Dinspre lumina apare un trup oarecare.Era un suflet de fata neimaginata. Se uita la el cu insistenta incercand sa-l aduca la prudenta. Privirea lui inca era fixata pe fata ce-o iubeste...gandinduse ca o paraseste. lumina se intensifica, el simte cum pleaca, intinde mana sa nu-l atraga si apoi. uitare, parca nimic nu-l mai doare. In intunericul tare nimic nu se vede in zare. Apoi la un momentdat se simte udat.Nu se poate misca dar deschide incet ochii si isi vede iubita.

sper sa iti placa bine si scuze pentru greselile gramaticale kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Team iubit? te iubesc? nu mai stiusadsingurul lucru care il stiu acum e ca "noi"apartine trecutului.as fi vrut sa ramanem impreuna, sa ne iubim, sa nu ne pese de lume si de clevetirile ei, sa nu ascultam de ceilalti caci nu ne vor binele, dar tu nu te-ai tinut de cuvantsadstiai ca te iubesc si ca esti totul pentru mine, dar ai preferat sa o asculti pe ea... poate te intrebi care "ea"... dar in adancul sufletului tau sti la cine ma refer.stau si ma intreb de ce nu am luptat impotriva tuturor, de ce trebuie sa stam acum sa suferim departe unul de celalalt? oare nu te-ai gandit ca mai lasat pustie? erai totul pentru mine iar acum nu mai am nimic, nici macar viata, sunt o umbra care te priveste din spate, si in acelasi timp te vegheaza pentru ca te iubeste.inca mai am multe lacrimi care sa le vars, asa ca inca nu voi pleca de langa tine, dar si atunci cand se vor termina, voi fi alaturi de tine, chiar daca nu asa de aproape ca pana acum. te iubesc si te voi iubi vesnic!