| SecretName123 a întrebat:

Sa fiu sincera, eu trimit poze xxx cu mine unui baiat (si el imi trimite mie).Il iubesc mult pe tip.Dar dupa un timp am observat ca dupa un timp un prieten de-al lui mi-a trimis cerere.Demult mi-a trimis-o si nu stiu daca sa i-o accept sau nu. Daca i-as accepta-o cred ca va trebui sa ii trimit si lui poze sau si imi va trimite el poze mai intai.Mie nu ii place de el si nu as vrea sa ii trimit.Eu nu arat decat la cine vreau.Si sunt virgina.Amandoi traiesc departe de mine.Ce ziceti,sa ii accept cererea sau sa i-o resping,avand in vedere ca ii prietenul baiatului caruia ii trimit pozele? Scuzati de intrebare dar va rog sa nu raspundeti aiurea sau rautacios, chiar daca nu va place.

38 răspunsuri:
| alecse18 a răspuns:

Pai nu esti obligata sa ii trimiti poze, cu pozele acelea ar putea sa le puna pe site xxx sau sa le arate prietenilor sai, si dupa primesti cereri de la toata lumea, folositi snapchat pentru xxx, daca trimiti o poza nud el o vede si dupa 2-3 secunde poza se sterge automat

| RAY a răspuns:

Vezi sa nu apara poze cu tine pe tot netul

| Vanishgold a răspuns:

laughing) tu de la cine primești cereri, imediat trimiți poze sau cum? Îl poți avea la prieteni și atât. Mai gândiți și voi înainte să vă puneți întrebările astea!

| LoveSleep a răspuns:

Dă-ne și nouă Facebook-ul tău, să-ți dăm și noi cerere să ne dai și nouă poze.

| SG1995 a răspuns:

Super, daca ai peste 20 de ani, sa-mi trimiti si mie. laughing

| GoldenZenith a răspuns:

Intrebare: tuturor celor care iti trimit cerere de prietenie le dai poze nud? Daca e asa, nu e bine.

| Anonim820 a răspuns:

Degeaba esti virgina,
n-ai pic de demnitatea
fetele din ziua de azi
toalete publice happy

| EcceHomo a răspuns (pentru LoveSleep):

Trebuie să-i trimiți tu mai intâi, asta e regula casei.

| drutzix a răspuns (pentru GoldenZenith):

Zici tu, sunt sigur ca aia care ii dau cerere de prietenie sunt de alta parere

| GoldenZenith a răspuns (pentru drutzix):

Evident.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-adevar, este o problema dificila. Toate celelalte probleme ale lumii depinde de rezolvarea acesteia.

De ce naiba ai trimite poze nud la straini in care nu poti avea incredere si te pot face de ras prin zeci de alte locuri?

Go ahead!

| RAY a răspuns (pentru Anonim820):

Bravo,ai mare dreptate

| Anonim820 a răspuns (pentru RAY):

Ma spionez O_O

| drutzix a răspuns (pentru GoldenZenith):

Ai schimbat poza cu motanul? sad

| GoldenZenith a răspuns (pentru drutzix):

Da. Îmi deochiati motanul. rolling eyes

| drutzix a răspuns (pentru GoldenZenith):

Ii poti pune o fundita rosie laughing

| GoldenZenith a răspuns (pentru drutzix):

Nu suporta. phbbbbt

| SecretName123 explică (pentru Vanishgold):

Nu,eu doar banuiesc ca imi va trimite el deoarece este prietenul lui

| drutzix a răspuns (pentru GoldenZenith):

Pe tine te suporta sau e pe interes? laughing

| GoldenZenith a răspuns (pentru drutzix):

Pe mine mă adoră. phbbbbt

| drutzix a răspuns (pentru GoldenZenith):

Sau poate te-a vrajit si e un actor foarte bun tongue
Ce tot scoti limba la mine?hee hee

| GoldenZenith a răspuns (pentru drutzix):

Ca să mă laud.

| drutzix a răspuns (pentru GoldenZenith):

Am inteles acum phbbbbt

| alin131 a răspuns:

Eu spun sa nu mai trimiti poze cu tine nimanui. S-ar putea sa le posteze pe internet si sa intri intr-o depresie de nu mai sti de tine. O sa iti fie rusine si nu e bine sa suferi.

Nu mai face astfel de poze, fi linistita pentru ca asa e mai frumos si iti sta mai bine.

Daca vrei sa ti cont de ce ti-am spus bine daca nu iarasi bine, sa nu te superi pe mine ca te invat de bine dar nu vreau sa plangi mai tarziu...

Iisus Hristos te iubeste.

| SecretName123 explică (pentru alin131):

Dar eu de unde sa imi dau seama ca le-a pus?

| BogdanKing27 a răspuns:

ĂLA LA CARE IAI dat poze nud cu tine l-ea aratat si la alalalt si de aia vrea ala sa-i acepti cererea mai bine da-i block

| alin131 a răspuns (pentru Anonim820):

Nu te lua de ea asa. Daca era sora ta mai spuneai la fel? Cum sa ne ierte Dumnezeu greselile cand noi ne purtam urat cu semenii nostri care sunt facuti dupa chipul si asemanarea lui Dumnezeu ca si noi.

| alin131 a răspuns (pentru SecretName123):

Ia o poza de-a ta si dai google images search si vezi daca apare pe undeva. Oricum nu mai trimite pozecu tine.

| Anonim820 a răspuns (pentru alin131):

Ai si tu dreptate, dar ti se pare normal ce face?
Si daca era sor'mea o incasa mai grav happy

| Raducons a răspuns:

Daca nu il placi nu are rost sa îi accepti cererea, daca îi accepti cererea nu este obligatoriu sa îi trimiti poze si lui, îi raspunzi numai daca este necesar.