| raluca01 a întrebat:

Am nevoie urgent de un status de suparare...sau de indiferenta.Pentru ca vreau sa ii arat baiatului de care imi place ca eu nu ii accept toate greselile pe care le face sad

Răspuns Câştigător
| chesea a răspuns:

1.Nu sunt aici pentru tine, nu sunt aici pentru cineva, sunt doar pentru mine, ma odihnesc in singuratatea mea…

2. Daca plang …lacrimez, daca iubesc … te iubesc

3.O secunda as vrea sa te privesc, sa-ti vad ochii tristi de dorul meu si mi-ar fi de-ajuns

4.Mi-ai spus ca ma iubesti, acum imi arati ce putin…

5.Petalele care cad nu se mai lipesc, inimile care se despart nu se mai unesc, lacrimile care curg nu se mai opresc…

pls macar un vot daca n vrei fundita...