| anonim_4396 a întrebat:

Bună, scuzați categoria, vroiam să vă întrem oare de ce de pe contul meu de facebook nu mai găsesc un anumit prieten, adică, dacă-mi dă cineva linkul contului lui, îmi zice că pagina nu a fost găsit, dar dacă eu intru pe un alt cont de facebook, și cineva îmi trimite același link cu contul persoanei îmi merge, intru bine mersi, îi văd poze tot? Se pune problema că eu l-am șters din greșală sau i-am dat interzicere la cont, sau că m-a șters el? Scuzați-mă pentru scrisul foarte mult laughing!

3 răspunsuri:
| byutsaa a răspuns:

Cel mai sigur...persoana respectiva te'a blocat happy

| victorandrei a răspuns:

Te-a sters el!

| DeeDee01 a răspuns:

Da asa face cand persoana te blocheaza, daca vrei iar sa ii vezi profilul spune-i sa te deblocheze happy